Aug 012011
 

Gamet Gelişim Akademisi desteğiyle 6 Ağustos 2011 Cumartesi günü saat 13.00′te Kadıköy’deki ofisimizde EFT (Duygusal Özgürleşme Tekniği) STRESE KARŞI konulu küçük bir tanıtım ve sohbet toplantısı yapacağız. Öngördüğümüz süre yaklaşık iki saattir.
Toplantı programını esnek tutacağız. Bir anti-stres tekniği olan EFT’nin tarihçesini, vuruş noktalarının yerlerini, kurgulamanın sistematiğini ele alacak ve bir kaç küçük uygulama yapacağız.
Toplantı ücretsizdir ve hiç bir ön koşulumuz yoktur. Katılımınızdan onur duyarız.
http://eft.axtelsoft.com/eftbasvur/  adresinden EFT tanıtım kitapçığını indirebilirsiniz.

Ahmet Aksoy

Tel: 0216 450 5784
eposta: eft@axtelsoft.com

  One Response to “EFT – STRESE KARŞI Konulu Tanıtım ve Sohbet Toplantısı”

 1. Güzel bir toplantı oldu.
  Gary Craig grubunun hazırladığı, çocukluğunda yaşadığı bir kaza sonucu omurları sıkışan ve yıllarca tedavi gördüğü halde ağrılarından kurtulamayan bir kişinin EFT ile sağlığına tamamen kavuşmasını ve Vietnam ve Irak savaşlarından dönen askerlerin yaşadığı PTSD sorunlarını belgeleyen videolardan pasajlar izledik.
  EFTnin tarihçesini ve kullandığı yöntemleri paylaştık.
  Kişisel gözlem ve deneyimlerimizi ortaklaşa değerlendirdik.
  Toplantı sonunda da örnek bir uygulama yaptık. Arkadaşımızın 10 üzerinden 15 şiddetindeki sorunun (aşırı yüksek) derecesi ilk tur sonunda 10’a, ikinci tur sonunda ise 3’e düştü. Üçüncü tur sonunda ise tamamen sıfırlandı.
  Tüm katılımcılar, EFT’nin yalın gücünün farkına vardı. Ayrılırken, onlar da EFTnin herkese tanıtılması gerektiği görüşümüzde hemfikirdi.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

Read previous post:
Kendini Suçlamak

Geçenlerde orta yaşlı bir beyefendi ile kısa bir EFT çalışması yaptık. Asıl amacımız, EFT'nin nasıl çalıştığını ve nasıl uygulandığını göstermekti....

Close