Jul 072011
 

Gamet Gelişim Akademisi desteğiyle 9 Temmuz 2001 Cumartesi günü saat 14.00’te Kadıköy’deki ofisimizde EFT konulu küçük bir tanıtım ve sohbet toplantısı yapacağız. Öngördüğümüz süre yaklaşık iki saattir.

Yerimiz kısıtlı olduğu için lütfen aşağıdaki telefon veya eposta aracılığı ile katılım talebinizi bize iletin. Sadece 16 kişilik yerimiz var.

Toplantı programını esnek tutacağız. EFT’nin tarihçesini, vuruş noktalarının yerlerini, kurgulamanın sistematiğini ele alacak ve bir kaç küçük uygulama yapacağız.

Hiç bir ön koşulumuz yoktur. Katılımınızdan onur duyarız.

Ahmet Aksoy

Tel: 0216 450 5784

eposta: eft@axtelsoft.com

 

  One Response to “Ücretsiz EFT Tanıtım ve Sohbet Toplantısı”

  1. Bugün toplantımızı yaptık.
    PTSD (Post Traumatic Stress Disorder) sorunu yaşayanlarla ve okula yeni başlayan küçüklerle ilgili EFT içerikli videoları hep birlikte izledik. EFT’nin tarihçesini, uygulama esaslarını, kendi deneyimlerimizi ve EFT’yi hangi konularda uygulayabileceğimizi konuştuk. Örnek uygulamalar yaptık.
    Benzer toplantıları sürdürmeye devam edeceğiz.
    Ahmet Aksoy

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)

Read previous post:
EFT – Duygusal Sorunlarla Başa Çıkma Sanatı

Gary Craig tarafından 20. yüzyılın son yıllarında geliştirilen ve Duygusal Özgürleşme Teknikleri olarak isimlendirilen EFT, Çin kökenli bir yardımcı tedavi...

Close