Mutlaka Okuyun

 

Yasal Uyarı:

EFT, henüz tıp otoriteleri tarafından genel kabul görmüş ve tamamiyle desteklenen bir yöntem değildir. Deneyseldir.

Bu blogda yer alan bilgi, öneri ve değerlendirmeler okuyucuyu yaşam, sağlık, kişisel gelişim ve benzeri konularda bilgilendirmek; bazı  olasılık ve olanakları farkedebilmesini sağlamak amacıyla hazırlanmıştır. Blogun içeriğinde yer alan bilgiler kesinlikle profesyonel tıp hizmetlerine bir alternatif oluşturmak için sunulmamaktadır. Özellikle tıbbi gözetim altında bulunan okuyucularımız, ilgili tıp uzmanlarının onayını almaksızın  kullandıkları ilaçlarda, uygulanan tedavilerde, beslenme düzenlerinde, egzersiz programlarında ve yaşam biçimlerinde herhangi bir değişikliğe gitmemelidirler.

Uygulamanın deneysel oluşu nedeniyle, özellikle epilepsi ve şizofreni gibi ilaç ve tıbbi denetim gerektiren rahatsızlık tanısı konmuş kişilerin bu uygulamaları mutlaka uzman bir doktor denetiminde yapmaları önerilir.

 Posted by at 10:26

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)