Tepeleme (EFT) Atölyelerimiz – GAMET

 

Lütfen güncellenmiş bilgilere erişmek için aşağıdaki linki tıklayın:

http://eft-tepeleme.gamet.com.tr/eft-tepeleme-atolye-programi/

(Dikkat:  Aşağıdaki bilgiler, önceki döneme aittir. Güncel bilgiler için lütfen yukarıdaki linki tıklayın.)

Tepeleme (EFT) Atölyesi: EFT atölyesinde çalışma ağırlığını uygulamaya vereceğiz. Ancak, gereken tarihsel ve teorik bilgilendirmeler de uygulama çalışmalarının arasında serpiştirilmiş olarak yer alacak.

Tepeleme Atölyesi için öngördüğümüz toplam süre 4 saattir. Bu sürenin yaklaşık 1 saati teorik ve tarihsel bilgilendirmelere, kalan 3 saati de uygulama çalışmalarına ayrılacaktır. Bu atölye, Salı ve Perşembe günleri ikişer saatlik 2 bölüm halinde uygulanacaktır.

Ayrıca, hafta içi katılma imkanı olmayanlar için Cumartesi günleri 14.00-18.00 saatleri arasında tek oturumlu bir çalışma yapılacaktır.

Tepeleme Atölyesine katılanlara EFT-Tepeleme isimli kitabımız hediye edilecektir. Bu atölyenin %60 indirimli promosyon fiyatı 100TL.dir. Yani 250TL yerine sadece 100TL ödeyeceksiniz.

Atölye çalışmalarımızın yapılacağı adres ve iletişim bilgilerimiz aşağıdadır. Katılım için lütfen önceden rezervasyon yaptırınız. Ayrıntılı bilgi edinmek için ofisimize uğrayabilir, telefon edebilir veya eposta gönderebilirsiniz.

Özel (birebir) seanslarımız danışanımızla beraber ortaklaşa tespit edeceğimiz gün ve saatte düzenlenir. Bu seansların ortalama süresi 1 (bir) saattir. Bir saatlik seans ücretimiz 100TL’dir.

Promosyon fiyatlarımız yaz dönemi için geçerlidir. Yararlanmak için hemen başvurun.

Gamet Gelişim Atölyesi

Adres: Söğütlüçeşme Caddesi Sema Ap No:29 Kat:3 Kadıköy-İstanbul

Telefon: 0216 450 5784
GSM: 0533 472 7723 – 0533 339 0953
Eposta: gelisim@gamet.com.tr
Web: http://eft.axtelsoft.com/

 Posted by at 17:22

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

(required)

(required)